Co to jest jakie sterydy na stawy i jak to działa?

Narkotyki

Cały cykl przyjmowania sterydu, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, może trwać łącznie od 8 do 12 tygodni. Same korzyści i tym samym mogę dzisiaj powiedzieć, że każdemu go polecam. Może i w sklepach mamy dużo fajnych odżywek dla sportowców, być może wiele z nich naprawdę działa, ale dla mnie istnieje już tylko jeden produkt, a mianowicie Metadrol. Więc bzdur nie piszcie. Ponadto preparat wskazany jest także w leczeniu COVID 19 u młodzieży od 12. Czy podczas przyjmowania leków należy zrezygnować z karmienia piersią. Niestety z uwagi na aktualną sytuację 10 amp-Drostanolone Enanthate 200mg-ml 1ml-amp Euro Apteki związaną z pandemią nie mogłem skorzystać z wizyty u Pani Doktor, która mnie leczy prywatna klinika zwiesiła wizyty i nie udostępnia telefonów lekarzy. @d1ck: nie wiem, ale polecam XodXQk ͡º ͜ʖ͡º. W świecie króluje mit, że w wieku 18 19 lat osoba jest już w zupełności ukształtowana. Substancją czynną preparatu jest budezonid, syntetyczny kortykosteroid o silnym działaniu przeciwzapalnym. Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści. Jednakże należy pamiętać, że jak we wszystkim, i w tym trzeba zachować umiar i zdrowy rozsądek. Systematycznego przeglądu dotychczas przeprowadzonych badań dokonali naukowcy z uniwersytetów w Manchester, Leeds i Sheffield oraz klinicyści z NIHR Manchester Biomedical Research Centre, Royal United Hospitals Bath NHS Foundation Trust, Sheffield Teaching Hospitals NHS Foundation Trust oraz European Organisation for Research and Treatment of Cancer EORTC. Jeżeli przedplonami były rośliny okopowe to należy. Komarro87 zweryfikowany – 27 marca, 2022. Najgorsza jest tęsknota i wspominania. S Innymi powszechnymi problemami na styku zamówień publicznych i VAT są m. Podsumowując, ATDjest środkiem wartym uwagi osób, które zmagają się z nadmierną aromatyzacją androgenów, szczególnie w trakcie cyklów sterydowych, gdy suplementy takie jak cynk, czy resweratrol mogą nie być wystarczające. Pomagamy w leczeniu Lenki i uzbieraniu środków na operację. Człowiek staje się agresywny i nadpobudliwy. W przypadku inhibitorów symportu Na+ / Cl najczęściej mamy do czynienia ze zmniejszeniem objętości zewnątrzkomórkowej, niedociśnieniem, hipokaliemią, hiponatremią, hipochloremią, zasadowicą metaboliczną, hipomagnezemią, hiperkalcemią, hiperurykemią i hiperglikemią. 6 pkt 2 ustawy o VAT, zgodnie z którym przepisów ustawy nie stosuje się do czynności, które nie mogą być przedmiotem prawnie skutecznej umowy. Na siłowniach krąży mit, że na redukcję trzeba brać testosteron propionat czy phenylpropionat, a na masę musi być jakiś “długi” testosteron enantat, cypionat, dekanat, czy mix estrów sustanon, omnadren. VITAMIX E +Se podawać w okresie rozrodu, przed łączeniem w pary i w okresie lotów oraz przy niedoborze witaminy E i selenu. Please do leave them untouched.

10 rzeczy, które masz wspólnego z jakie sterydy na stawy

Przestrzegaj regulaminu

Zestawienia te, mają na celu przybliżenie Ci efektów działania poszczególnych sterydów anabolicznych. Natomiast w łagodnej łuszczycy warto zadbać o prawidłową pielęgnację zmienionej skóry i stosować preparaty bez recepty. Niemniej jednak byliśmy zaskoczeni szybkim początkiem działania i tym, że tak dobre wyniki można było osiągnąć już w pierwszym cyklu. U nas Bianka na dobre zagościła się w naszych serduchach, choć smutek i tęsknota za Truskaweczką jest taka sama jak kilka sekund po jej odejściu;. Jest ono skutkiem swoistego „uzależnienia się” skóry przyjmującej regularnie dawkę sterydu. U kobiet przyjmujących sterydy anaboliczne zaobserwowano. Czy prawdą jest, że im wyższy facet, tym bardziej jest pożądany przez płeć przeciwną. Infolinia: 800 800 600.

Czy jakie sterydy na stawy czyni mnie bogatym?

Czy biorąc sterydy można spożywać alkohol ?

Konsekwencją stosowania anabolików przez nastolatków może być zahamowanie wzrostu ciała. W naukowym czasopiśmie JAMA opublikowano wieloośrodkowe, międzynarodowe badanie z udziałem 1000 pacjentów z potwierdzonymi zakażeniami koronawirusem. Niektórzy lekarze uważają, że nie należy podawać zastrzyków krótko po udarze czy zawale mięśnia sercowego i warto odczekać 6 miesięcy od ich wystąpienia, istnieje bowiem ryzyko kolejnego udaru czy zawału serca. Magazyn Axiom krajowy w USA Magazyn Beligas krajowy w USA Magazyn Smoka krajowy w USA Magazyn Hutech krajowy w USA Saksoński magazyn krajowy w USA. Skąd biorą się problemy z. Każda marka ma swoje własne zalecenia dotyczące dawkowania. <<< jać hołotę która z psami w komitywie >>>. Zażywanie środków anabolicznych szkodzi zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Schorzenia te nie powinny być. Z uwagi na to, że jest to lek podawany miejscowo i krótkotrwale terapia zwykle nie wiąże z działaniami niepożądanymi, jeśli pacjent stosuje się do zaleceń lekarza. Tak, te leki musimy podawać w sposób przewlekły, codziennie. Ksantyny: związki zwiększające uwagę, skupienie oraz hamujące apetyt. Twój adres e mail nie zostanie opublikowany. Jednak niezależnie od tego, w jakiej dyscyplinie sportu jest stosowany, może wywołać groźne dla organizmu skutki uboczne, ponieważ jest substancją toksyczną. Przez Natka81Rozpoczęty 7 godzin temu. Czytaj też:Poziom cholesterolu pozwoli przewidzieć ryzyko chorób serca. Z drugiej strony, zawodnicy dbający bardziej o jakość zdobywanej masy połączą go z iniekcyjnymi anabolikami – Deca Durabolin lub Equipoise. Towar jest przygotowywany w sterylnych pokojach oraz pakowany przez profesjonalistów. Co więcej, w następstwie epidemii COVID 19 ludzie zostali uwięzieni w swoich domach, nie mogąc iść na spacer ani na siłownię, nawet jeśli chcieli. Aby uodpornić je na to działanie dodawane są do nich substancje chroniące.

jakie sterydy na stawy: Strategia Google

Jak rozpoznać dobry sklep ze sterydami w Internecie ?

Antymetabolity: są to środki wchłaniane przez komórki nowotworowe mające na celu zapobieganie ich podziałom,. Jeździcie samochodem. Aspiryna, lekach miejscowo znieczulających, witaminie B1, surowicach odzwierzęcych, jodzie i jego preparatach oraz środkach dezynfekujących. Przyczyny powstawania przebarwień i ich rodzaje. Idealnie trafiłeś – na stronie sterydy. Dlatego alergię na sterydy należy w pierwszym rzędzie podejrzewać u osób, u których zastosowanie sterydu powoduje wprawdzie poprawę, jednak szybko dochodzi do nawrotu lub zaostrzenia objawów chorobowych. Choroba Leśniowskiego Crohna, toczeń, RZS, skórnych zmian zapalnych, chorobach nowotworowych. Zgłosiłeś tę opinię do moderacji zobaczukryj treść. Większość leków należy do grupy leków potencjalnie niebezpiecznych ze względu na brak badań pod kątem ich przyjmowania w czasie laktacji. U osób nadużywających sterydów częściej dochodzi do ich przerostów. W końcu sterydy w użyciu farmakologicznym są legalne przepisuje się je choćby w kuracji dzieci, nie ściga się więc każdego pojedynczego przypadku ich brania, a jedynie nielegalne fabryki. Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. Co jeszcze należy napisać w wyniku. Pliki Video oglądasz w swojej przeglądarce. Dobrze postawiona diagnoza umożliwi prawidłowe leczenie, dzięki któremu twój pies wygra walkę z chorobą – mówi Milena Szaraniec – lekarz weterynarii. Preparat zawiera chlorek bezalkoniowy. Wspomaga też regenerację skóry i wzmacnia jej właściwości barierowe. Skutki uboczne stosowania steroidów można ograniczać poprzez. Juz do końca swojego życia będę siebie obwiniała tylko siebie. Z kolei glikokortykosteroidy stosuje się przede wszystkim w. Lakuś był jednak coraz słabszy. Jeśli nie możesz kontrolować jego limitu, poziom sterydów w twoim ciele drastycznie wzrośnie. Stosunkowo często występuje też wtórna niewydolność nadnerczy, polegając na upośledzeniu funkcji wydalniczej hormonów. W przypadku, gdy z różnych przyczyn dochodzi do nieprawidłowego spadku lub wzrostu ich stężenia, pojawiają się kłopoty z ciśnieniem krwi.

4 Czy roczne dziecko powinno dostawać mleko za żądanie? Dziecko bardzo lubi być przy piersi, czasem zastępuje sobie „normalny” posiłek mlekiem, a czasami po prostu wisi na piersi bo zęby idą Czy dawać pierś na żądanie?

Kortyzon jest jednym z powszechnych przykładów, których lekarze używają do leczenia bólu i obrzęku towarzyszącego schorzeniom skóry, takim jak rany po ukąszeniach owadów. Aby uzyskać najlepszą skuteczność, jak dla wszystkich donosowo stosowanych specyfików, zaleca się przedmuchanie lub przepłukanie nosa w celu jego oczyszczenia przed aplikacją oraz unikanie kichania lud dmuchania nosa bezpośrednio po rozpyleniu. Z tego powodu glikokortykoidy stosuje się dla zmniejszenia nadwrażliwości. MGF stymuluje wzrost mięśni, tworząc nowe włókna mięśniowe, sprzyja retencji azotu i zwiększa syntezę białek. Mięśnie pod wpływem obciążeń treningowych, otrzymują mikrourazy; zaleczając urazy, tkanka mięśniowa zaczyna intensywnie kumulować białko, budując nowe miofibryle mięśniowe, i dzięki temu odbywa się takie zjawisko jak hipertrofia. U początkujących wywołują więcej problemów i z reguły przynoszą szkody, a nie zysk. Mogą być stosowane jako leki zastępujące lub zwiększające naturalny poziom testosteronu w organizmie. Forma przyjmowania najczęściej zależy od efektów, które użytkownik pragnie uzyskać.

Efedryna

Trombofilia nieprawidłowości w krzepnięciu krwi, zwiększające ryzyko zakrzepicy powstawania zakrzepów krwi w naczyniach krwionośnych. Substancja ta po podaniu doustnym wchłania się szybko z przewodu pokarmowego, a maksymalne stężenie osiąga już po 1 3 godzinach od podania. Nr KRS: 0000191989REGON: 015721363. Przykładami są kofeina, leki na astmę, teofilina i teobromina — substancja występująca w czekoladzie, kawie i herbacie. Najlepsze Promocje i Wyprzedaże. Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na każde pytanie. Na szczęście infekcje są rzadkie i zazwyczaj można im zapobiec, poprzez dokładne oczyszczenie skóry przed wykonaniem zastrzyku. Być może nawet udałoby się szybko zażegnać konflikt. Próbujemy też suplementacji diety tranem czy olejem z wątroby rekina oraz stosunkowo nowymi środkami – zawierającymi beta glukan lub laktoferynę.

Opieka nad zwierzętami: dlaczego to ma znaczenie i kto to robi?

Jednym z pierwszych poważnych zaburzeń jest pojawienie się w wątrobie i śledzionie wypełnionych krwią cyst, których pęknięcie może spowodować nagły zgon. Dlatego nie zalecałbym stosowania sterydów do 24 roku życia, a na pewno nie w wieku niższym niż 21. Mimo że mamy karmiące piersią zwykle bardziej uważają, by niczym się nie zarazić, przeziębienie może przytrafić się każdemu. Informacje o dostawie Dostarczamy nasze produkty do Polski lub krajów UE. Kresek na powiekach górnych w linii rzęs, bądź grubszej kreski dekoracyjnej, kreski dekoracyjnej rozcieniowanej;kresek dolnych w postaci delikatnej kreski lub cienia. Podawanie Allegry dzieciom poniżej 12 roku życia jest zakazane. Sterydy anaboliczne testosteron i jego pochodne są stosowane w medycynie, ale bywają również nadużywane w sporcie, ze względu na swoje właściwości budujące mięśnie. Aneta , około 2 lat temu 14 odpowiedzi. 1 tabletka Encorton zawiera 1 mg, 5 mg, 10 mg lub 20 mg prednizonu. Letrozole jest jedynym środkiem, który może cofnąć ginekomastię. Nie warto sięgać po Superdrol, znacznie lepszy wybór to iniekcyjne SAA, takie jak Testosteron, Nandrolone. Lepiej urodzić dziecko w 7 niż 8 miesiącu. Jak na razie doskonale widać, czemu Trenbolone posiada tak silną reputację. Zawiera oleje mineralne, ale także te mniej dzielące AZS owców składniki łagodzące, nawilżające i wygładzające. Aby ich stężenie w organizmie było na odpowiednim poziomie, należy spożywać produkty takie jak czerwone mięso, podroby np. Dostępne w naszym asortymencie sterydy online to wyłącznie najlepsze marki, by zagwarantować naszym klientom pełne zadowolenie. Winstrol tabletki 10 20 mg. Pies zarówno w pociągu jak i innym dowolnym pojeździe transportu publicznego takim jak: autobus, metro lub tramwaj, według regulaminu nie może zajmować miejsca na siedzeniu pasażera. Pełni funkcję ochronną podczas ruchów w stawie biodrowym. Specjalistyczne krople do oczu przepisywane na receptę, poza antybiotykami, mogą zawierać sterydy lub leki przeciwhistaminowe i prostaglandyny. Metypred to tabletki przeznaczone do leczenia m. Ból przewlekły może być trudny do zauważenia u kotów i najczęściej objawia się w postaci zmian zachowania, a nie zaburzeń w poruszaniu się tab. Jakie są objawy i jak leczy się ostre zapalenie oskrzeli.

UWAGA ! Zanim zadasz pytanie !

Niestety jego stosowanie może wywołać cały szereg działań niepożądanych. Nie jestem w stanie wchodzić do swojego mieszkania. Tak czy inaczej ostateczna decyzja zawsze będzie należeć do nas samych. W leczeniu obrzęku mózgu, chorób płuc i dróg oddechowych, poważnych i rozległych zmian skórnych oraz chorób autoimmunologicznych we wczesnym stadium. Właściwości nie straci. Szczególne zastosowanie znajdują w leczeniu chorób autoimmunologicznych, gdzie organizm sam atakuje własne komórki, w wyniku czego powstaje silny stan zapalny. Nie musisz więc doświadczać wszystkich poniższych skutków ubocznych. Warszawa 5 miesięcy temu. Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń. U mojego dziecka testy wykazały alergię na roztocza i pleśnie. Wycinka to nic innego jak szybka redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej, którą osoby mają najczęściej podczas okresu budowania masy mięśniowej. Aby uodpornić je na to działanie dodawane są do nich substancje chroniące. FUNDACJA PAPBracka 6/800 502, +48 22 509 27 07+48 22 509 23 88. Chociaż nad tym ostatnim stwierdzeniem należy się zastanowić nieco dłużej. Moje dziecko cierpi na astmę i dlatego nie powinno uprawiać sportu. Dla marki nie ma konkurencji. Chociaż sterydy pomagają na wiele schorzeń, to mają też działania niepożądane. Dokonujący sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź

Nie wpływają na ich wzrost, wyniki nauczania w szkole, nie powodują żadnych chorób. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie. Nie wysyłają opłaconego zamówienia. Tymczasem ze sterydami naprawdę nie ma zabawy. Jesteś lekarzem, psychologiem lub innym specjalistą. Tego typu pliki cookies na podstawie obserwacji Twojej aktywności w Portalu pozwalają na poznanie Twoich preferencji oraz zainteresowań. Nie wykazano skuteczności eksemestanu u pacjentek, u których nie wykryto receptorów estrogenowych w komórkach guza. Niemniej jednak istnieją uzasadnione podejrzenia, że przemysł produkcji i badań nad anabolikami jest wciąż całkiem aktywny. Jego działanie utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy. Dobre sterydy na masę cieszą się bardzo dużym powodzeniem przez cały rok. Piotr Kuna z Uniwersyteckiego Szpitala im. Można to osiągnąć dzięki regularnym treningom kulturystycznym. Kortykosteroidy glikokortykosteroidy, które mają silne właściwości przeciwzapalne. Także pochodna dihydrotestosteronu DHT. Omnadren to steryd anaboliczno – androgenny do podawania iniekcyjnego. Można jednak się szczepić przy przewlekłym stosowaniu niewielkich dawek leków sterydowych. Tak do końca nie wiemy nawet, czy oni są w stanie kogokolwiek zakażać. Takie są zasady: tylko dawka cztery razy większa jest skuteczna. Dzien dobry, mam przepisany lek Encorton na zapalenie gardla w dawce 30mg przez 5 dni. Pomagamy Ani, która od 6 miesiąca życia choruje na zanik mięśni. Katarzyna Domagała Farmaceuta.

Extra informacje

Długa lista skutków ubocznych jest związane z Anadrol. Hormon wzrostu i peptydy są preparatami drugorzędnymi, niezbędnymi do zahamowania katabolizmu po cyklu. Najczęściej biorą młodzi, nieświadomi ludzie, którzy chcą zaimponować kolegom i dziewczynom. Nie jestem ekspertem, ale żeby osiągnąć taki wygląd to musiałby zacząć treningi w wieku 14 lat. Od testosteronu nie przybywa im włosów na głowie, czego właśnie wielu by oczekiwało. Telefon do ucha nic nie słysze. Później trochę czasu ich nie było , ale od niespełna dwóch lat , wrócili z nowym designem. Wszystkie wymienione produkty lecznicze zawierają po 60 dawek, jedynie Nasometin Control posiada 120 dawek w opakowaniu. Najbardziej znanym produktem DB Pharma jest Helios , i w Polsce aktualnie znajdziemy tylko ten produkt tego producenta. Zanim zaczniesz panikować, zalecamy sprawdzenie najbliższego urzędu pocztowego, a następnie skontaktowanie się z nami. Dostarczanie do organizmu dużych ilości hormonów – testosteronu albo jego pochodnych – powoduje zablokowanie wydzielania testosteronu przez organizm. Ich obecność w organizmie wpływa na zmniejszenie produkcji związków tłuszczowych w ścianie jelita cienkiego i wątrobie oraz obniżenie ich poziomu w surowicy krwi. W piątek musiałam uspac moja kochana koteczkę Mango traktowałam ja jak moje dziecko czuje ogromny smutek nie mogę się z tym pogodzić choć wiem że jest jej luz lepiej że już nie cierpi kocham ją i tęsknię bardzo. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum. Jeżeli macie jakiekolwiek problemy natury zdrowotnej bądź żywieniowej z Waszym pupilem, piszcie na adres redakcji: „Tętno Regionu”, ul. World Anti Doping Agency co roku udostępnia zaktualizowaną listę substancji zakazanych w sporcie – musi być ona systematycznie uzupełniana o nowopowstałe środki wspomagające wydolność. Obniżenie we krwi poziomu i zmiana proporcji lipidów sprzyja rozwojowi miażdżycy i choroby wieńcowej. Materiał sponsorowany. Przed pierwszym użyciem zawiesiny należy 10 krotnie użyć rozpylacza aż do uzyskania jednorodnej mgiełki. Leave this field empty.

Poziom cen

Powodem tego jest nagromadzenie wody w organizmie, bezpośrednią tego przyczyną jest podwyższony poziom we krwi sodu i potasu. Krążący mit o niebezpieczeństwie związanym z ćwiczeniami z wolnym ciężarem wynika bardzo często z konsekwencji, jakie ponoszą osoby wcześniej ćwiczące jedynie na maszynach. Sterydy steroidy są jednymi z najczęściej stosowanych leków, szczególnie w walce z chorobami o charakterze zapalnym. Lista substancji zabronionych jest niezwykle długa. Dużo łatwiej będzie Ci się uzależnić ponownie i cała historia może się powtórzyć. Rzadko kiedy dożylnie lub śródskórnie. Kolejnym ważnym ogniwem jest mimetyk insuliny, którego podstawową rolą jest zwiększenie wrażliwości na najważniejszy hormon w naszym ciele. Na naszych stronach internetowych używamy technologii, takich jak pliki cookie i podobne służących do zbierania i przetwarzania danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udostępnianych treści i reklam oraza analizowania ruchu na naszych stronach. Wygraj misia w loterii i pomagaj wcześniakom. Trenorol w połączeniu z Winsol i Anvarol jest kompletnym zmieniaczem gier. Brzydka wydzielina wręcz sączyła im się z oczu, co mogło być m. W zachowaniu wzmożony popęd płciowy i łaknienie, większa nadpobudliwość i napadowa agresja, częsta jest również huśtawka nastrojów. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu Szpitale TZMO sp. Toczeń rumieniowaty – objawy, leczenie. Stwierdzono specyficzne kombinacje zarówno predysponujące do zachorowania, jak i ochronne. Lek działa poprzez aktywację receptorów adrenergicznych. Czy są one wiarygodne, jak je przeprowadzić i jak interpretować ich wynik. U dziecka zachodzi ryzyko pojawienia się objawów niedoczynności nadnerczy lub zaćmy wrodzonej. Powiadom znajomego Zgłoś nadużycie. Czasem pojawiają się małe zmiany, zawsze jako pierwsze na szyi, a potem ewentualnie w zgięcia łokciowych, ale samoczynnie znikają. Sportowiec, który zdecyduje się na trenbolon, zyskuje ponadto wytrzymałość, energię i motywację, właśnie dlatego środek ten jest tak popularny wśród bodybuilderów. Jest to najnowsza technika dopingowa polegająca na dokonywaniu manipulacji na materiale genetycznym zawodnika lub kontroli ekspresji genów. Wówczas można zastosować psychoterapię indywidualną lub z partnerką – jeśli problemy wynikają z problemów w związku, a nawet hipnozę. W ten sposób zmniejsza się stężenie estrogenów, co prowadzi do zahamowania podziałów komórkowych raka piersi, stymulowanych przez estrogeny. Ponadto sport w swym założeniu oprócz osiągania zwycięstw ma za zadanie uczyć radzenia sobie z porażką oraz motywować do dalszego działania. Rosnąca liczba przypadków jaskry indukowanej sterydami, wykazywana w literaturze, uczyniła z tego globalny problem. Kupie obciążniki przednie do zetora forterry. Sprawdź aktualne informacje i promocje w naszych mediach społecznościowych.

Poziom cen

W pierwszej kolejności stawiamy diagnozę. Po 2 tygodniach od ostatniego strzała testosteronu zaczynamy odblokowywanie, biorąc 36 tabletek clomidu. Wyższe ryzyko infekcji. Przed wybraniem konkretnych sterydy, określić jasny cel. Suplement Diety Wspiera Wzrost Włosów. Choroby serca, cukrzycę, impotencje czy zaburzenia krążenia. W związku z tym rozwija się niestabilność i rozluźnienie w obrębie stawu, prowadząc do stanów zapalnych, bólu, procesów zwyrodnieniowych i ostatecznie prowadzi do zmiany postawy zwierzęcia. Duży wysiłek i lata pracy nad swoim ciałem okazały się bezskuteczne. Kryteria wyłączenia: 1. Kiedy próbujesz zamówić swoje sterydy, musisz znać te różnice i zapewnić, że dokonujesz bezpiecznych wyborów. I FSK 344/15, CBOSA Wyrok NSA z r.